|
REÜNIE 12-02-2012
Hilversum, december 2011
Inmiddels zijn er alweer 17 jaar verstreken na onze vorige reünie van het Hilversums Fanfare-orkest “LEO”.
Er is in die tijd veel gebeurd en ook veel veranderd. Een groots 100-jarig bestaan en 2x een lustrum bij het
105- en 110-jarig bestaan van de club. Beiden zijn ongemerkt aan jou als oud-lid, voorbij gegaan.
En nu bestaat de “LEO” inmiddels alweer 112 jaar!
Wat niet ongemerkt blijft in Hilversum, is de verandering in ons repertoire met de komst van een jonge en gedreven dirigent en een gitaarcombo. Een voller, moderner en eigentijdse “LEO” is er ontstaan.
Genoeg redenen om elkaar weer eens te zien! Daarom nodigen we je graag uit voor de feestelijke reünie van de “LEO” op 12 – 2 – 12
Het programma is globaal als volgt:
12.00 uur Welkom! Uiteraard wordt er gezorgd voor een lekkere lunch en aansluitend met elkaar herinneringen ophalen
15.00 uur Concert LEO 2012 “Swing”
16.00 uur Voor wie het nog eens proberen wil: We houden een play-in na afloop van het
concert met orkest en oud-leden. We hopen op veel liefhebbers met een eigen
instrument
17.00 uur Buffet
19.00 uur Langzaam ten einde
Waar:
Partycentrum de Drie Dorpen
Cannenburgerweg 51
1244 RG Ankeveen
Uiteraard gaan we die dag veel foto's maken, die we gaan samenvoegen in een album. Die wordt, indien gewenst, naderhand aan je opgestuurd. We vragen hiervoor een bijdrage van € 10,--
Volg ons voor het laatste nieuws op de website van de "LEO"-Fanfare www.leo-fanfare.nl
Mogen wij op je komst rekenen? Graag een bericht via de mail reunie-2012@leo-fanfare.nl of via een berichtje aan: Hilversums Fanfare-orkest “LEO” - Postbus 1115 - 1200 BC Hilversum.
Graag ook even vermelden of je deelneemt aan het buffet (bijdrage € 12,50).
Misschien hebben we een aantal oud-leden niet aangeschreven en heb je nog contact met oud-leden? Het is altijd goed om elkaar op de hoogte te brengen van deze reünie!
Met muzikale groet en graag tot 12 februari 2012!
Bestuur en leden van de "LEO"
Ps.
Mocht dit schrijven onverhoopt niet voor u bestemd zijn, wilt u ons dat dan ook laten weten via het e-mailadres?
|